Hotel Merkur *** - Praha Centrum, Těšnov

CZ  | EN  | RU  | DE

Café Merkur - POSOUVÁME CHUŤOVÉ LIMITY

   

RESTAURACE
Nekuřácká restaurace s celkovou kapacitou 110 osob (80 restaurace, 30 letní terasa) s výhodnou polohou na hranici Starého a Nového města a mimořádně dobrou dopravní dostupností (stanice metra Florenc/Náměstí Republiky, tramvajové linky č. 24, 3, 8, 14, hlavní autobusové nádraží Florenc). V blízkém okolí restaurace se nachází tyto místa a zajímavosti: obchodní centrum Palladium, Muzeum hlavního města Prahy, kostel sv. Petra, Petrská věž, Florentinum a sportovní areál Štvanice.Restaurace Café Merkur nabízí pokrmy moderní české a mezinárodní kuchyně. Je otevřena denně od 7:00 do 20:00, o víkendy a svátky od 7:00 do 11:00 a je vhodná pro snídani, oběd a odpolední občerstvení. Samozřejmostí je také kvalitní Wi-Fi připojení zdarma.


SNÍDANĚ

Snídaně jsou podávány denně v časech od 7.00 hod do 10.00 hod formou buffetu s možností objednávky dalších teplých pokrmů. Cena snídaně je 190 Kč / osoba. Studené, teplé i sladké buffet nabízí: 6 druhů světlého i tmavého pečiva, teplé párky a uzeniny, sázená nebo míchaná vejce, vařená vejce, 3 druhy sýrů, 4 druhy uzenin, 3 druhy jogurtu, 3 druhy marmelád, 2 druhy medu, máslo, zeleninu a zeleninové a ovocné saláty, čerstvé ovoce, pomazánky, několik druhů cornflakes a müsli, mléko, minimálně 3 druhy domácích dezertů a další suroviny. V nabídce nápojů je několik druhů káv, kakao, teplé mléko, výběr z černých i ovocných čajů, ovocné štavy, minerální voda.


KAVÁRNA

Odpolední kavárna je otevřena od pondělí do pátku od 15 do 20.00 hod.
Kromě standardní nabídky nápojů nabízíme rovněž tuzemská i zahraniční vína, domácí dezerty a sandwiche. Denně je v nabídce speciální nabídka ''KÁVA nebo ČAJ a domácí dezert dne'' za 65 Kč. WI-FI připojení je zdarma.

Obědy

Obědy jsou podávány ve všední dny od 11 do 15 hod. Od 15 hodin do 20 hodin je otevřeno CAFÉ MERKUR s širokou nabídkou káv, čajů, čerstvých ovocných i zeleninových džusů a ostatních nápojů, s výběrem domácích dezertů a sandwichů.
V našem café je k dispozici wifi připojení zdarma.


Speciální nabídka: ''káva dle výběru a dezert'' 60 Kč
Možnost šachové hry na našich šachových stolech.

Těšíme se na Vaší návštěvu.


Denně v nabídce:

  • ceny hlavních jídel jsou od 99 do 159 Kč
  • menu od 109 do 179 Kč

 

 

Kontaktní osoba: +420 222 323 878