Hotel Merkur *** - Praha Centrum, Těšnov

Café Merkur - POSOUVÁME CHUŤOVÉ LIMITY

   

RESTAURACE
Nekuřácká restaurace s celkovou kapacitou 110 osob (80 restaurace, 30 letní terasa) s výhodnou polohou na hranici Starého a Nového města a mimořádně dobrou dopravní dostupností (stanice metra Florenc/Náměstí Republiky, tramvajové linky č. 24, 3, 8, 14, hlavní autobusové nádraží Florenc). V blízkém okolí restaurace se nachází tyto místa a zajímavosti: obchodní centrum Palladium, Muzeum hlavního města Prahy, kostel sv. Petra, Petrská věž, Florentinum a sportovní areál Štvanice.

Restaurace Café Merkur nabízí pokrmy moderní české a mezinárodní kuchyně. Je otevřena denně od 7:00 do 15:00, o víkendy a svátky od 7:00 do 11:00 a je velmi navštěvována pro výbornou interkontinentální snídani a vhodná pro zajímavý gastronomický zážitek v době obědů pondělí až pátek od 11:00 do 15:00 hodin. 

Samozřejmostí je také kvalitní Wi-Fi připojení zdarma.


SNÍDANĚ

Snídaně jsou podávány denně v časech od 7.00 hod do 10.00 hod formou buffetu s možností objednávky dalších teplých pokrmů. Cena snídaně je 190 Kč / osoba. Studené, teplé i sladké buffet nabízí: 6 druhů světlého i tmavého pečiva, teplé párky a uzeniny, sázená nebo míchaná vejce, vařená vejce, 3 druhy sýrů, 4 druhy uzenin, 3 druhy jogurtu, 3 druhy marmelád, 2 druhy medu, máslo, zeleninu a zeleninové a ovocné saláty, čerstvé ovoce, pomazánky, několik druhů cornflakes a müsli, mléko, minimálně 3 druhy domácích dezertů a další suroviny. V nabídce nápojů je několik druhů káv, kakao, teplé mléko, výběr z černých i ovocných čajů, ovocné štavy, minerální voda.


KAVÁRNA

Otevřeno každý všední den od 7 hod do 15 hod. 
Kromě nabídky teplých nápojů, nabízíme rovněž kvalitní vína a další alkoholické a nealkoholické nápoje.

Příjemné a klidné prostředí Cafe Merkur New Limit je vhodným místem pro Vaší kávu či obchodní jednání. 

Obědy

Obědy jsou podávány ve všední dny od 11:00 do 15:00 hod.

Cenové rozmezí nabídky hlavních jídel je od 109 Kč do 169 Kč

V LETNÍCH MĚSÍCÍCH MŮŽETE SVŮJ OBĚD VYCHUTNAT NA NAŠÍ LETNÍ TERASE. 

Možnost šachové hry na našich šachových stolech.


Speciální nabídka: ''káva dle výběru a dezert'' 60 Kč
Možnost šachové hry na našich šachových stolech.

Těšíme se na Vaší návštěvu.


Denně v nabídce:

  • ceny hlavních jídel jsou od 109 do 169 Kč 

 

 

Kontaktní osoba: +420 222 323 878